Joanna Chojnowska

Certyfikowany Coach na poziomie ACC ICF, pedagog, projektantka kariery i postaw przedsiębiorczych, doradca zawodowy, czynny członek ICF Polska i Global, konsultant kwestionariusza MTQ48 badającego odporność psychiczną, Współautorka programu brandingowego: You're Brand - Ty jesteś marką,właścicielka firmy Aqua Vita, która świadczy usługi na skalę inwestycyjną.

Zarządzanie reputacją w budowaniu marki - Celem warsztatu jest pokazanie jak ważna jest reputacja w budowaniu marki, osobistej i biznesowej. Reputacja, która staje się przewagą konkurencyjną, dzięki wartościom i usługom, oraz opinii Twoich klientów i partnerów biznesowych.
Podczas warsztatu przyjrzysz się swojemu wizerunkowi i marce, wspólnie wypracujemy strategię zarządzania reputacją Twojej marki. Spojrzysz na siebie i swój biznes z innej perspektywy.
Dla kogo? Dla osób, które marzą o własnej firmie, stawiają pierwsze kroki w biznesie i „starych” wyjadaczy, którzy potrzebują inspiracji i świeżego spojrzenia na biznes oraz markę, osobistą i biznesową.