Zaznacz stronę
Bartosz Berezowski

Bartosz Berezowski

mgr finansów i bankowości, podyplomowe studia z zarządzania, prezes Fundacji Geko, członek organów kontrolnych fundacji i stowarzyszeń

Prelekcja: Jak naoliwiona maszyna oraz Out Of The Box w praktyce. Jak rozwiązać stare problemy nowymi sposobami w organizacji

Bartosz Berezowski – mgr finansów i bankowości, podyplomowe studia z zarządzania, prezes Fundacji Geko, członek organów kontrolnych fundacji i stowarzyszeń. Lider projektów społecznych, wolontariusz kompetencyjny. Przedsiębiorca, od 7 lat kierownik projektów biznesowych i społecznych. Obecnie menedżer projektów realizowanych w Fundacji Geko (dotychczas jedynie pro bono) oraz na rzecz dwóch spółek prywatnych. Mediator i facylitator dialogu. Audytor ISO 9001 i 27001. Posiada doświadczenie trenerskie sięgające 2008 roku. Ukończył liczne kursy i szkolenia m.in. Prognozowanie i planowanie finansowe w projektach (40h), Kontrola finansowa w MŚP (40h), Kierowanie dialogiem (14h), Piramida Skutecznego Kierowania – cz. I i II (ok. 20h), Skuteczne kierowanie (10h), Standaryzacja procesów biznesowych (10h), Time Management for Personal & Professional Productivity, Komunikacja nieantagonizująca, Coaching bez tajemnic, Trening komunikacji i inne.

Jak naoliwiona maszyna

O obiegu dokumentów i automatyzacji procesów.
Przedstawimy szereg narzędzi służących profesjonalnemu zarządzaniu procesami w organizacji, w taki sposób, aby ogarnąć niezbędne obowiązki i formalności, uniknąć błędów i skrócić czas poświęcony na mikrozarządzanie.

Out Of The Box w praktyce. Jak rozwiązać stare problemy nowymi sposobami w organizacji

Sesja kreatywna podczas której skorzystamy ze zbiorowej mądrości grupy, aby poradzić sobie z najbardziej problematycznymi kwestiami organizacji. Problemami, które często się powtarzają. Zrobimy wspierający „mastermaind” dla liderów, którzy szukają wsparcia i sposobu na bardziej efektywne działanie.