Zaznacz stronę
Adam Jastrzębski

Adam Jastrzębski

Head of Partnerships w codelabs.rocks

Prelekcja: Sztuczna inteligencja w SEO+SEM, kurs podstawowy

Head of Partnerships w codelabs.rocks, odpowiedzialny za relacje z partnerami firmy, product owner aplikacji budowanych na wewnętrzne potrzeby firmy, opiekun kanałów marketingowych i manager onlineowych działań reklamowych. Członek Google for Statrups Poland i absolwent programu akceleracji start-upów prowadzonego przez Huge Thing VC.

Sztuczna inteligencja w SEO+SEM, kurs podstawowy

Wejdź w nową erę marketingu cyfrowego, podczas kursu który przybliży Ci najnowsze trendy w Search Engine Optimalization (SEO) i Search Engine Marketing (SEM), oparte na zastosowaniu AI, takich jak Chat GPT oraz Midjourney. Przybliżymy metody które niewielkim nakładem czasu i pracy, pozwolą Twojej stronie internetowej osiągnąć znakomite wyniki w wyszukiwarkach takich jak Google oraz Bing. Dowiesz się w jaki sposób mechanizmy Machine Learning oraz Large Language Model na nowo definiują research słów kluczowych, tworzenie treści blogowych, oraz rozpisywanie i wdrażanie strategii marketingowych. Zahaczymy także o podstawy nowo-powstającego zawodu przyszłości – Prompt Engineeringu. Serdecznie zapraszamy!

Projekt sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Opola w ramach zadania pn. „Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Opolu 2023″ umowa nr CDO-ROP.526.17.2023”